Olağanüstü kongre tarihleri belli oldu

0
1033
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Mudanyaspor Başkanı Recep Günay ve Teknik Direktör Selçuk Serbest’in istifasının ardından yapılan toplantıda, Recep Günay’ın tekrar aday olmayacağını açıklandı ve Mudanyaspor’un olağanüstü ilk kongre tarihi 17 Şubat, çoğunluk olmadığı takdirde de 24 Şubat olarak belirlendi.

Sinan (3)

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Poyraz’da kulübü kapanmaktan kurtaran Başkan Recep Günay ve Teknik Direktör Selçuk Serbest’in istifasının ardından Başkan Günay, Basın Sözcüsü Cemil Çetin, Genel Kaptan Gürkan Mustafa Sedef ve Takım Kaptanı Erdal Alemdar yaptıkları basın açıklamasıyla sıkıntılarını dile getirdiler. Günay’ın yapılacak kongrede aday olmayacağını belirtmesinin ardından, Çetin, “Mudanyaspor Başkanımız, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcularımız çok yoruldu. 1924’de kurulan Mudanyaspor biz ve birilerinin gitmesiyle sahipsiz kalmaz, kulübümüzü destekleyecek olanlar çıkacaktır” dedi. Takım Kaptanı Erdal Alemdar, “Futbolcular olarak sezon başından bugüne kadar kenetlenme içerisindeyiz, dedikodulara rağmen 17 Şubat’ta belirsizlik devam etse dahi futbol takımı dün yaptığı mücadeleden daha fazlasını o günden sonra da yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Sinan (2)

Başkan Günay ise, “Biz göreve gelirken yönetim oluşumunda bizlere destek olacağını taahhüt eden kişilerin bugüne kadar maddi ve manevi hiçbir katkıda olmadıkları gibi, takımın maçlarına dahi gelmediler ve adeta bizi yalnız bıraktılar. Takımımız birkaç yönetici arkadaş Sayın Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve yönetimde olmamasına karşın Basın sözcümüz Cemil Çetin’in maddi manevi destekleriyle bugünlere geldik. Ancak birileri başta ben, teknik kadro ve futbolcuların özverilerine karşın üzerlerine ağır ithamlarla gidildi ve başarıya destek vereceklerine başarısız olmamız için mücadele verildiğini gördük, bu da bizleri üzdü. Bizler gelip geçiciyiz kapanmak üzere olan bir asırlık kulübü layık olduğu yere taşıdığımızı düşünüyoruz. Kahvelerde dedikodu yapanlar gelsin aday olsunlar. Bizim tepkimiz iyi niyetimize rağmen şahsım ve yönetim kurulu ile teknik kadromuza yapılan asılsız iddialaradır. İstifamın nedeni de budur. Görevde olduğumuz sürece Başkan Türkyılmaz’a ve bazı kuruluşlara, bizi yalnız bırakmayan gerçek Mudanyasporlu taraftarlarımıza şahsım ve ekibim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Sinan (1)

ÖMER BİLİK

6.2.2016

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK