Mudanya’da sanat ve sanatçı dolu gece

0
1663
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

TAŞMED (Taşçeşme Musiki  Eğitim ve Öğretim Derneği)’nin Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi’ndeki konserde Mudanyalı müzikseverler sanat ve sanatçı dolu konserle unutamayacakları bir gece yaşadılar.

Mudanya Belediyesi ve Özel Pedmer Çocuk Tıp Merkezi’nin katkılarıyla Kadınlar Günü’ne özel 70’li yılların nostaljik şarkılar ve dans gösterilerinin sahnelendiği gecede birbirinden değerli sanatçılar ve dansçılarla müzikseverler geç vakitlere kadar hoşça vakit geçirdiler. Sunuculuğunu Nalan Höke’nin yaptığı ve Şef Hüseyin Taşçeme’nin yönetimindeki konserin ilk bölümünde koro ve solistlerin seslendirdiği parçaların yanı sıra dans şov, bale gösterisi, kanto, 12 Eylül Okulu miniklerinin şarkıları, Küçük Kemancı Murat’ın sunumu ile sona erdi.

İkinci bölümde Sanatçı Hübeya Arun birbirinden güzel şarkılarla kulaklara hitap ederken, konuk sanatçı Ayşe İnak Ekiz ise güzel sesi ve fiziğiyle söylediği şarkılarla kültür merkezinde sanat müziği rüzgarları estirdi. Geceye Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve eşi Gülbahar Türkyılmaz, Pedmer Yönetim Kurulu Üyeleri Uz. Dr. Timur Tanyer, Uz. Dr. Yahya Bahadır, Uz. Dr. Celal Müdüroğlu ve eşleri katılırken konser sonunda konuk sanatçılara plaket ve çiçek hediye edildi.

Sinan (7) Sinan (8) Sinan (9) Sinan (10) Sinan (11) Sinan (12)

ÖMER BİLİK

7.3.2016

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK