Metem Dünya kadınlar gününü kutladı

0
673
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında, Mudanya Dörtçelik Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Okul Müdürü, Okul Aile Birliği üyeleri ve görevli öğretmen ve öğrencilerin katkılarıyla, günün anlam ve önemine uygun bir dizi etkinlik yaptı.

Okulun kadın öğretmenlerine ve diğer kadın çalışanlarına öğle saatinde ikramlıklar hazırlandı. Okul aile birliğinin katkısıyla alınan aynalar armağan edildi. Öğrencilerin hazırladığı günün anlam ve önemini içeren bir duvar gazetesi okul panolarında sergilendi. Bir çekilişin de düzenlendiği bu özel günde çekilişi kazanan öğretmene özel tasarım bir kolye hediye edildi.

Okul Müdürü Bülent Gül “Okulumuzda öğrencilerimizi ne kadar düşünüyorsak, öğretmenlerimizi ve diğer çalışanlarımızı da o kadar önemsiyoruz. Bu özel gün vesilesiyle okulumuzdaki bayan öğretmenlere ve diğer bayan çalışanlarımıza bizim için ne kadar önemli ve değerli olduklarını gösterebildiysek çok mutlu oluruz“ dedi. Okul, güne özel hazırladıkları armağanlardan Mudanya İlçe Milli Eğitim çalışanı bayan personele de takdim etti.

Dörtçelik Kadınlar (1) Dörtçelik Kadınlar (2) Dörtçelik Kadınlar (3) Dörtçelik Kadınlar (4)

Ömer Bilik

8.3.2016

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK