“Çanakkale zaferimiz milletimize hayırlı olsun”  

0
1047
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

 

Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya İlçe Başkanı Yüksel KESEN 18 Mart Çanakkale zaferi ile ilgili bir basın açıklaması yaparak iktidara yüklendi.

MHP Mudanya Ilce Baskani Yuksel Kesen
Kesen, “101.yılını kutladığımız Çanakkale zaferinin bütün sıkıntı ve zorluklara rağmen her türlü ihanete, lojistik eksikliklere rağmen ve engellemelere rağmen, Yüce Türk Milleti çoluk çocuk, genç yaşlı, kahraman ordusuyla bir oldu, beraber oldu, yedi düvele karşı bir milli mücadele verdi. 253 Bin şehit vererek bağımsızlığımızı kazandığımız zaferimizle Türk’ün esaret altında yaşayamayacağını bütün dünyaya gösterdik”  dedi.

Kesen, bugünkü iktidarın düştüğü ihanetin, ülkemizi bataklığın, felaketin eşiğine getirdiğini, huzur, güven ortamının kalmadığını, eşkıyayla yapılan pazarlıkların, verilen tavizlerin ihanet olduğunu belirterek, “İktidarın günümüz Türkiye’sinin her türlü imkânlara sahip ordumuzu pasifize  etme çalışmalarını, paralelci yakıştırmasıyla emniyet güçlerimizi, balyoz, Ergenekon, gibi sıfatlarla general ve alt rütbelerde bir çok subaylarımızı eşkıyanın gizli tanıklığıyla yıllarca mahkum eden, bu fikir bu düşünce 14 yıldan beri ülkemize gerçekten hizmet mi ediyor yoksa memleketimiz büyük tehlikelerin beklediği felaketlerin içine mi çekilmeye çalışılıyor” dedi.
Kesen, “101 yıl önceki milli ruh, vatan sevgisi hala yüce Türk milletinin benliğinde yaşamaktadır. Güzel ülkemin insanları bu acıları yaşamak kaderin değil bir gün silkinip özüne döneceksin ve öz yurdunda asli unsur olarak güven ve huzur ortamında yaşayacağın günler yakın” diyerek 101. yılını kutlayacağımız  Çanakkale zaferinin yüce milletimize hayırlara vesile olmasını diledi.

 

Ömer Bilik

16.3.2016

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK