Hedefler paramparça…

0
1189
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Mudanya İlçe Spor Müdürlüğü ve Mudanya Avcılık ve Atıcılık Kulübü ile birlikte organize edilen 1920 yılında Mudanya’ya çıkan düşmana ilk kurşunu atıp şehit edilen 1. Şükrü Çavuşu Anma Trap Atış Şampiyonası’na katılan yaklaşık 475 atıcı hedefleri paramparça etti.

Mudanya İlçe Spor Müdürlüğümüz ve Mudanya Merkez Avcılık – Atıcılık Kulübü ile birlikte organize edilen 1. Şükrü Çavuş Atış Şampiyonası Pazar günü Işıklı Atış Poligonu’nda gerçekleşti. İlk defa 4 kategoride yapılan turnuvaya toplam 475 avcı ve atıcı katılırken ilk kez trap dalında bir de bayan atıcı katıldı.
Turnuvayı Emekli Paşamız Tümgeneral Yaşar Karagöz ve MEKÜDER Başkanı Aslı Karagöz, Mud.Jan.Kom.Yzb.Samet Ali Kılıçoğlu, AK Parti ilçe Bşk. Dr. Ahmet Murat Ünal, İlçe Spor Müdürü Tahir Yılmaz, eski Milletvekili İsmet Su, Meclis üyeleri, Mudanya Avcılık ve Atıcılık Kulübü Bşk. Mehmet Bulut ve Yönetim Kurulu üyeleri katılıp yapılan ödül töreninde dereceye giren yarışmacılara ödüllerini takdim ettiler.
Mudanya Avcılık ve Atıcılık Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, “ İlçe Spor Müdürlüğü’yle ortaklaşa Mudanyalı Şehit Şükrü Çavuş anısına düzenlediğimiz 1. trap atışlarımızda dereceye giren atıcılarımıza çeşitli hediyeler verilecek. Şükrü Çavuş anısına düzenlenen bu atışları geleneksel hale getirmek amacındayız katılanlara ve destek olanlara teşekkür ederim” dedi.
DERECEYE GİREN ATICILAR:
20 Yaş Altı Gençler: 1.Kadir Öner, 2. İsmail Durmuş, 3. Cüneyt Cangül.
Tek Kurşun
: 1.Ünsal Ferik, 2. Mehmet Güleç, 3. Fatih Ünal.
Bayan Serbest Trap:
İrem Doğan.
Serbest Trap
: 1. Mustafa Özer, 2. Kadir Abay, 3.Hüseyin Adıgüzel.
Süper Kupa:
1. Ünsal Ferik.
Atışlarda dereceye giren Ünsal Ferik ve Mustafa Özer’e Tüfek hediye edilirken diğer yarışmacılara madalya, kupa, yelek, şapka ve kurşun hediye edildi.

Trap (2) Trap (1)

ÖMER BİLİK
9.5.2016

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK