Bu ne perhiz Hayri Başkan!

0
1436
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı IV.Bölge Müdürlüğü (TC Devleti resmi kurumlarından biri), yapılan bir şikâyet üzerine Mudanya Kumyaka Balıkçı Barınağı’ndaki kaçak yapılaşma hakkında 5 Mayıs 2016’da inceleme yapmış, Balıkçı Barınağı Yönetmeliği’ne uygun işletilmediğini Mudanya Belediyesi’ne bildirmiştir.
Sayın Hayri Başkan!
Soru 1. IV.Bölge’ye şikâyet yapıldığında Mudanya Belediyesi’ne de benzer şikâyet yapıldı mı?
Soru 2. Size de şikâyet yapıldı ise IV.Bölge gibi gereğini yaptınız mı? Dost ziyareti yaparken kişileri uyardınız mı? Projeye uygun olmayan işler yapılırsa yıkarım dediniz mi? Yoksa tersi telkinde mi bulundunuz?
Soru 3. IV.Bölge sizden yanlış, kanunsuz bir iş mi istedi? Yaptığınız ikaz ve mühürleme sizce yanlış mı? Zorla mı yaptınız?
Soru 4. 30.5.2016’da yapı tespit ve tatil zaptı tutan Mudanya Belediyesi değil mi? 1.6.2016’da Mudanya Belediyesi Encümen Kararı ile 2.kez kaçak inşaat diyen kim? 35 bin 800 TL para cezası kesen kim? Bu yaptıklarınız kanuna uygun mu? Doğru mu yoksa yanlış mı yaptınız?
Soru 5. Bu yaptıklarınız doğru ise sizin kalemşörlüğünüzü yapan zavallılar niçin konuyu saptırıp başkaları yapmış gibi gösteriyor? Size zorla kanunsuz yaptırdılar ise niçin hakkınızı aramadınız?
Soru 6. 2.8.2016 tarihinde kapatma mühlet zabıt varakası 1 ve kapatma mühlet zabıt varakası 2’yi Mudanya Belediyesi zabıtaları tutmadı mı? Bunlar yanlış mı yaptı?
Soru 7. 3.8.2016 tarihinde adı geçen yerin giriş ve çıkışlarını mühürleyen Mudanya Belediyesi değil mi?
Soru 8.Niçin bir takım kalemşörler ve internet zavallıları yapılan bu mühürleme ile ilgili olarak size değil de başkalarına saldırıyor?
Ve son soru.. Bizim anlamadığımız 1.8.2016 tarihinde 21.33’de ziyarete gittiğinizde buranın mühürlü olduğunu bilmiyor muydunuz? Mühürlediğiniz yeri ziyaret etmek mührün olmadığı anlamına mı geliyor? Ne mesaj vermeye çalışıyorsunuz? Amacınız ne?
Mahalle sorunları???

hayri ramiz

Hayri

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK