Ruanda Büyükelçisi`nden Bursa çıkarması

0
89
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Bursa’ya gelen Ruanda Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ile Ruanda Cumhuriyeti Müsteşarı Eric Rugamba, Ruanda ile Bursa arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi talebinde bulundu.

Türkiye ile Afrika arasındaki diyaloğu geliştirmek üzere Bursa’ya gelen Ruanda Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ile Ruanda Cumhuriyeti Müsteşarı Eric Rugamba, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık ile görüştü.
Başkanvekili Karlık, Tarihi Belediye Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette, konuklarına Bursa’yı tanıtarak, kentin değerleri hakkında bilgiler verdi. Bursa’nın huzur kenti olduğunu belirten Karlık, şehrin gelişimine yönelik çalışmalarla Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’ya değer kattığını söyledi.
Ruanda Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ile Ruanda Cumhuriyeti Müsteşarı Eric Rugamba da Bursa ile Ruanda arasındaki sosyal, ekonomik ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi için çağrıda bulundu. Bursa’nın geleceğine ilişkin görüşmelerin sürebileceğini belirten Başkanvekili Karlık, ziyaretin sonunda konuklarına Bursa’ya özgü hediyeler verdi.

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK