Çocukların yüzü güldü

0
105

Dünya Çocuk Günü’nde AK Parti Bursa İl Başkanlığı, İl Kadın Kolları ve Mudanya Kadın Kolları tarafından organize edilen toplantıda Mudanya’nın çeşitli ilkokullarında başarılı olan 10 öğrenciye çeşitli hediyeler verildi.
Dünya Çocuk Günü toplantısında 10 başarılı çocuğa tablet, Şeker Portakalı kitabı ve çeşitli hediyeler verildi. Toplantıya Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun’un eşi Döndü Torun, Bursa AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, Mudanya AK Parti İlçe Başkanı Murat Ünal’ın eşi Nazlıgül Ünal, Kadın Kolları Başkanı Nalan Akar, bazı ilçe başkanlarının eşleri ve AK Partili kadınlar katıldılar.
İl Kadın Kolları Başkanı Kapıcıoğlu, “Bugün Dünya Çocuk Günü nedeniyle biz bu organizasyonla çocuklarımızı kutlayalım, çocuklarımız için bir şeyler yapalım, Mudanya’daki başarılı öğrencilerimizi mükâfatlandıralım dedik. Marifet iltifata tabidir, bugünün gençleri yarının büyükleri bizim muasır medeniyetler seviyesine ulaşmamız için bu arkadaşlara ihtiyacımız var. Biz de karınca kararınca ufak hediyeler vererek onların marifetlerini mükâfatlandırmış olacağız” dedi.
Başkan Kapıcıoğlu, Ocak ayı içerisinde Amerika’nın San Francisco kentinde düzenlenen Mental Aritmetik Olimpiyatları’nda Dünya 4. Olan Güzelyalı Atatürk Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Osman Levent Beyazaslan’a hediyelerini verdikten sonra, Dünya Çocuk Günü nedeniyle hazırlanan pasta çocuklara ikram edildi.

ÖMER BİLİK
1.10.2016

PAYLAŞ

YORUM YOK