“Öyle bir gaz verdin ki buradan savaşa gideriz”

0
367
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Mudanya Belediyesi’nin Tirilye Mahallesi’nde düzenlediği Zeytin Şenliğinde sahne alan Türk Sanat Müziği sanatçısı Hamiyet müzik severleri coşturdu.
Zeytin Şenliği çerçevesinde Tirilye’de en iyi zeytinyağı, en iyi zeytin yarışmalarının sonrası Belediye Halk Oyunları Topluluğu’nun gösterisinin ardından sahne alan Hamiyet Türk Sanat Müziği severleri verdiği konserle coşturdu. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Hırsızlıkla, haramilikle anılan bir Belediye’den, tertemiz bir Belediye’ye geldik. Bütün haramileri, hırsızları yerle bir ettik. Bunu herkes biliyor. Ve bugüne kadar Mudanya’da nerede varsa bütün haramiler hırsızlar korksunlar. Onların korkulu rüyası olmaya devam edeceğiz” diyerek Tirilyelileri adeta provoke etti.
Hamiyet de bu başarılı organizasyonda yer almaktan mutlu olduğunu belirtti. Söze başlarken Hamiyet, “Başkanım bizi öyle bir gaza getirdin ki buradan savaşa bile gideriz” diyerek, Belediye Başkanı’nın halkı nasıl provoke ettiğini adeta tescillemiş oldu.
Hamiyet şarkılarını dillendirirken 5 yaşındaki kızı İsminur annesinden üflemeli balon istemesi halk tarafından alkışlarla destek buldu.

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK