Türkyılmaz Mudanya’da yaşamıyor mu?

0
257
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Mudanya Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısında soruları yanıtlayan Türkyılmaz, kendisine karşı yapılan her eleştiriyi kabul ederek öz eleştirisini de yaptığını belirterek, “Ama suçlamalara ve hakaretlere asla fırsat vermem. Mudanya’ya ve Mudanyalılara yapılan her türlü haksızlığa karşı verilmesi gereken cevabı anında veririm” dedi. Kendisinin kavgacı olduğu söylemlerine de açıklık getiren Türkyılmaz, “Mudanya’da bir tek kişi “başkan benimle kavga yaptı” diyemez. Konuşmak başka, hak aramak başkadır. Mücadelem olmuştur, olacaktır. Ben haksızlığa izin vermem” dedi.
Türkyılmaz, “Mudanya’ya bağlı 47 mahallenin tamamının arazi yollarının stabilizesini yaptık ve asfaltını da 2017 yılsonuna kadar bitireceğiz” dedi.
Bu açıklama üzerine söz alan Ak Parti gurup sözcüsü Kadir Kahraman ısrarla aynı soruyu sordu; “2017 sonuna kadar 47 mahallenin tamamının asfaltını bitirecek misiniz?”
Kahraman’ın ısrarla üzerine basa basa soruda ısrar etmesi üzerine söylediğini de geri alamayan Türkyılmaz, “Bitirmeye çalışacağız” diyerek söz verdiğine pişman oldu. Türkyılmaz’ın vaadinin kayıt altına alındığını belirten Kadir Kahraman, söylediği vaatlerin takipçisi olacaklarını söyledi.
Mudanya Belediyesi’nin makine ekipmanının ve bütçesinin 47 mahallenin yapılmayan yollarının stabilizesinin ve asfaltlanmasının 2017 yılı sonuna kadar yapılmasının mümkün olmadığı bütün Mudanya kamuoyu tarafından biliniyor. Türkyılmaz’ın bu söylemi ile Mudanya’da yaşamadığı, başka
bir gezegenden Mudanya’ya baktığı da konuşulanlar arasında.

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK