“Poyraz BAL’da kalacak”

0
98
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta mücadele eden ve ilk devreyi kötü sonuçla bitiren Mudanyaspor ikinci yarı hazırlıklarına yeni transferleri kadrosuna katarak çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Yaklaşık 2 sezondur maddi olarak büyük sıkıntılar yaşayıp olağanüstü kongrede Hikmet İlhan Başkanlığı’nda ikinci yarıya iddialı şekilde hazırlanan Poyraz’ın çiçeği burnunda başkanı Hikmet İlhan, BAL’da kalmak için tüm imkânları sonuna kadar zorlayacaklarını belirtti.
Hikmet İlhan ilk iş olarak teknik heyetin patronluğuna Vahit İleri’nin yerine son olarak Kestelspor’u çalıştıran Şirin Berber’i getirdi. İkinci devreye ara vermeden idmanlarla hazırlanan Poyraz, Gürsu’dan kaleci Sefer Şengül, Trabzon Of Gürpınar’dan Santrafor Recep Aktaş, Nilüfer Erdemli’den Serdar Kargın, Urfa Türk Telekom’dan Faruk Bayın ve Van Başkale’den Oğuz Budak’la anlaşarak takımı güçlendirdi.
Mudanyaspor’un yeni Başkanı İlhan takımının çalışmalarını izlerken, “Zor durumda ve darmadağın bir takımı aldık. İkinci devreye yeniden yapılanarak hazırlanırken, teknik heyetimizi güçlendirip oyuncularımıza yapılan takviyelerle zor da olsa BAL’da kalmak için yeni bir takım oluşturuyoruz ve deneme aşamasında bazı futbolcuları izliyoruz. Biz çok umutluyuz. BAL’da kalmak için mücadele edeceğiz ve inanarak söylüyorum biz bu ligde kalacağız, bunu da Pazartesi günü oynanacak Gürsu maçında taraftarlarımıza göstereceğiz” dedi.
Takımın yeni Teknik Direktörü Şirin Berber, “Çok zor bir durumda, sıkıntılı ve tüm değerlerini kaybetmiş bir Mudanyaspor aldık. Yönetim Kurulu, Belediye Başkanı ve tüm Mudanya olarak takıma sahip çıkıldığını şu anda gördük ve tüm maçlarda taraftarların tribünleri doldurup takımlarına desteği görmek istiyoruz. Bu desteklerin tümü olmadan bu takım kurtulamaz. Şu anda 12 maçta bizi 8 puan geçmiş bir takımı yakalayacağız, bir de geçmemiz gerekir. Tribün desteği tam olmalı. Mesela ikinci maçımız Fethiye’de Nilüfer Erdemli ile olup tribünleri dolduran taraftarı görüp Poyraz’ın sesini orada duyurmalıyız. Takımımıza şu an iyi profesyonel oyuncular takviye ettik ve iyi bir takım yaptık. Ligin en iyi takımı mıyız değiliz ama en iyi taktik ve strateji uygulayan takımı olup zoru başarabiliriz” dedi.

ÖMER BİLİK
12.01.2017

Poyraz BAL'da (2)

Poyraz BAL'da (3)

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK