Protokolden şehit ailelerine ziyaret

0
83
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Mudanya protokolü hain terör saldırılarında şehit düşen Astsb. Kd. Çvş. Feyyaz İlhan ile polis memuru Yener Aslan’ın ailelerini ziyaret etti.
Mudanya Protokolü Ankara’da şehit düşen Astsb. Kd. Çvş. Feyyaz İlhan ile Aydın’da şehit düşen polis memuru Yener Aslan’ın ailelerine ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Garnizon Komutanı SG. Bnb. Alpaslan Baysal, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ferhat Engin Kurular, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Samet Ali Kılıçoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Dursun, Sağlık Grup Başkanı Dr. Fatih Acar ve Müftü Ertuğran Mehmet Soylu’nun gerçekleştirdiği ziyaretlerde şehit ailelerine taziye dilekleri iletildi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Şehit ailelerine asla kendilerini yalnız hissetmemeleri gerektiğini söyleyen Kaymakam Sözer, her zaman şehit ailelerinin yanında olacaklarını belirtti. “Ülkemiz için, çocuklarımız için, torunlarımız için umutlarımız ve ümitlerimiz var” diyen Başkan Türkyılmaz, “Umutsuzluğa kapılmamak gerekiyor. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Bizler de sizlerin acısını paylaşıyoruz. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilin” dedi. Emniyet Müdürü Mehmet Dursun ise, şehit polis memuru Yener Acar’ın çocuklarının eğitimine destek olacaklarını belirtti. Gerçekleşen ziyaretlerde Müftü Ertuğran Mehmet Soylu şehitler için dua etti.

Ömer Bilik
17.1.2017

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK