İnisiyatif Gurubu’ndan Yorum’a nezaket ziyareti

0
85
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Yaklaşık bir ay önce kuruluşunu tamamlayan ve 70 kişinin üzerinde üyelerinin olduğu Mudanya İnisiyatif Grubu, Mudanya Yorum Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette, 16 Nisan referandumunun problemsiz ve sıkıntısız geçmesi için herkesin üzerlerine düşen görevleri yapması gerektiği konuşuldu.

Mudanya Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı, Hüseyin Ihlamur, Sabih Demirdağ, Erhan Özekin, Eyüp Araz, Hakkı Güleç ve Nurettin Turgut’un bulunduğu çalışma grubu temsilcileri sivil toplum kuruluşlarını ziyarete devam ediyorlar. Mudanya İnisiyatif Grubu üyeleri, haksızlıklara karşı duruşlarını yasal sınırlar içerisinde sürdürdüklerini belirtirken, referandum süresince Anayasa değişiklikleri konusundaki evrensel doğrular içinde bulunan görüşlerini her kesime anlatmayı görev edindiklerini söyledi.
Gruplarının İlçe’deki sosyal ve aktüel sorunların takibi, dile getirilmesi ve mümkün olduğunca çözümlenmesi amacıyla bir araya gelmiş gönüllü bireylerden oluşan bir topluluk olduğunu dile getiren Soyer Kazancı, “Bu günden itibaren Mudanya’da herhangi bir insana, kuruma, kuruluşa, halkın ortak alanına yönelik yapılacak haksızlıklara, yasal sınırlar içinde karşı duracağız. İlçe’mizde yasalara aykırı yapı izinleri, kaçak yapılar veya herhangi bir şekilde, işgal ve tahrip edilen ortak alanların, yeniden halkın yararına sunulması için çalışacağız” dedi.

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK