Sözer, Usta eşliğinde esnafları gezdi

0
152
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Esnaf Odaları Başkanı Emir Ali Usta ile birlikte Hal ve Sanayi sitelerindeki esnafları gezerek kendileriyle tanışıp bir süre sohbet etti.

Kaymakam Sözer, Mudanya’yı ve Mudanyalıyı tanımak ve kendini tanıtmak amacıyla başlattığı gezilerini bu kez Mudanya İpar Caddesi, Hal bölgesi, Sanayi1 ve Sanayi 2. bölgelerinde sürdürdü. Esnaf Odaları Başkanı Usta’ın rehberliğinde başlatılan gezi İpar Caddesi esnafıyla başladı. İşyerlerin girerek kendini tanıtan Kaymakam Sözer, Hal esnafını da gezerek kendilerine hayırlı işler dileklerinde bulundu. Hal gezisi sırasında bölgedeki vatandaşlara kendini tanıtarak kendileriyle sohbet edip dileklerini sordu. Özelikle bıçak ve testere imalathanesindeki mamulleri inceleyen Sözer, budama bıçkısını inceleyerek bilgiler aldı.
Sanayi bölgelerini gezen Sözer, bu bölgede mola vererek sanayi esnafının dertlerini dinledi. Esnafın dertlerine rehber olan Esnaf odaları Başkanı Usta, sanayi bölgelerinin yerleşim alanları içerisinde kaldığını artan talepler üzerine sanayi bölgelerinin yetersiz kaldığını ve acil olarak 300 dükkânlık yeni sanayi bölgesine ihtiyaç duyulduğunu söyleyerek kendilerinden destek beklediklerini söyledi.
Ziyaretlerine gittiği esnafların isteklerini kıramayan Kaymakam Sözer esnaflarla hatıra fotoğrafları çektirdi.

Basın (1)

Basın (3)

Basın (4)

Basın (6)

Basın (7)

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK