AK Parti’den “Bahara merhaba”

0
51
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

AK Parti Mudanya İlçe Teşkilatı Mudanya İskele Meydanı Atatürk Anıtı’nda yaktıkları ateşle hem baharı, hem Nevruz’u ve hem de “Yeni Yönetim Sistemine Merhaba” şenliği düzenledi.
Mudanya AK Parti İlçe Başkanı Dr. A. Murat Ünal, kadın ve gençlik kollarının katıldığı şenlikte yakılan ateş üzerinden ilk atlayan İlçe Başkanı Dr. Ünal oldu. Düzenlenen şenlikle ilgili İlçe Başkanı Dr. Murat Ünal, “Bahar geldi, bu baharla beraber Nevruz’u kutluyoruz. Asıl ülkemizin baharının 16 Nisan referandumundan sonra çok güçlü bir şekilde Evet’lerin çıkmasıyla hem Anadolu coğrafyasında hem Dünya’da çok güzel bir baharı yaşayacağımızı düşünüyor ve ümit ediyoruz. Türk’ün örfünde âdetinde olan bir bayram bugün sahada çalışan parti mensuplarımızı teşkilat mensuplarımızı toplamak için güzel bir fırsat oldu. Birlik beraberlik içinde baharı karşılayıp kutluyoruz” dedi.
Mudanya AK Parti İlçe Başkanı Dr. A. Murat Ünal’ın yakılan Nevruz ateşinin üzerinden atlamasının ardından müzik eşliğinde tüm partililer ateşten atlayıp oynayarak Bahar Bayramı’nı kutladılar.

ÖMER BİLİK
28.3.2017

Nevruz (2)

İlçe Bşk. Murat Ünal

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK