Kadın Kolları’nda görev değişimi

0
49
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Mudanya AK Parti Kadın Kolları olağan genel kurulunda tek aday olan Neslihan İşbilen Erdeniz ve Yönetim Kurulu 3 yıllığına Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirildiler.
Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yapılan olağan genel kurulu 400 delegeden 117’si katılıp yeni başkan ve yönetim kurulu üyeleri oyların tamamını alarak görevi devraldılar.
Kongreye AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Şeyma Dedeler, Bursa Kadın Kolları İl Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, eski Milletvekili İsmet Su, bazı ilçe kadın kolları başkanları ve partililer katıldılar. AK Parti İlçe Başkanı Murat Ünal eski kadın kolları başkanı ve yönetimine görev süresince yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Ünal bugünden itibaren tüm teşkilat mensupları olarak çok çalışıp Mudanya ve mahallelerinde çalınmadık kapı bırakmayıp 2019’da yapılacak yerel seçimlerde AK parti bayrağını Belediye’ye dikmek ve Mudanya’yı AK Belediyecilikle buluşturmak istediklerini belirtti. Daha sonra söz alan AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Şeyma Dedeler ve Bursa Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu yeni seçilen Kadın Kolları Başkanı ve yönetimine başarılar dilediler. 400 delegeden 117 delegenin oy kullandığı seçimde oyların tamamını alan Neslihan İşbilen Erdeniz ve yönetim kurulu 3 yıllığına göreve başlarken; yönetimde Selen Deniz, Neşe Beyazaslan, Özlem Türkpençe, Nurten Sever, Güler Başar, Serpil Sağlam, Yeliz Büyük, Gülizar Yıldırım, Gizem Çabuklar, Neslin Özlem Arık, Nuran Uz, Nilgün Çetin, Fatma Karip, Belgin Balık Torun, Emine Maz, Ayşe Aydın, Cevriye Örs, Tülay Kotaman ve Nilüfer Aydın yer aldılar.

ÖMER BİLİK
10.01.2018

AKP Kadın (2)

AKP Kadın (4)

Kapıcıoğlu

Şeyma dedeler

Yeni Başkan Neslihan

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK