Ak Gençlik’te Akdemir görev başında

0
11
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

AK Parti Mudanya Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde tek aday olan Emre Akdemir Gençlik Kolları Başkanlığı görevine geldi.
Geçmiş dönem Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İzzet Dursun, 3 yıl boyunca yapılan çalışmalara değinip tüm dava arkadaşlarına teşekkür etti. Yeni seçilecek Başkan Emre Akdemir’e başarılar dileyen Dursun, “Bundan sonra AK Parti’nin her kademesinde görev almaya hazırım” dedi.
Olağan Kongrede AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, görevi en üst seviyeye çıkarıp görevini yeni başkana teslim eden eski başkan Muhammed İzzet Dursun ve yönetimine teşekkür etti. Ünal, “Genç kardeşlerimizin Mudanya’da 3 yılda yaptıkları çalışma diğer siyasi partilerin yapamadığı kadar halka dokunan, halkın, gençliğin, kadının, yaşlının herkesin derdiyle dertlenen bir gençlik teşkilatının başarısının sonucu böyle bir teşkilatlanma modelini bize sunan Sayın Cumhurbaşkanımıza, Reisimize, Liderimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Böyle bir ekiple çalışmak bizlere inanılmaz büyük onur ve mutluluk verdi” dedi. Ünal, Muhammed İzzet Dursun ve yönetim kuruluna bugüne kadar verdiği hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, yeni seçilecek olan Başkan Emre Akdemir’e ve yönetimine yeni görevinde başarılar diledi.
Kongre’de söz alan önceki dönem Milletvekili Sayın İsmet Su ve AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Tarık Köse çalışmalarından dolayı Muhammed İzzet Dursun’a teşekkür ederek yeni seçilecek olan Emre Akdemir ve yönetim kuruluna başarılar diledi.
Kongre’ye 108 delege katılım sağladı. 105 delege oy kullandı. 105 oy geçerli olarak Emre Akdemir ve yönetimi AK Parti Gençlik Kolları’nda göreve başladılar.

ÖMER BİLİK
3.2.2018

Gençlik kol (1)

Gençlik kol (2)

Gençlik kol (3)

Gençlik kol (4)

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK