İYİ Parti kongresini yapıyor

0
25
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Çaptık 4 Mart Pazar günü saat 13.00’da Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yapılacak 1. Olağan İlçe Kongresi’ne Mudanya halkını davet etti.

Türkiye’de “İyilik Hareketi”nin her gün çoğalarak büyüdüğünün belirten İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık, “İYİ Parti ülkede kardeşlik hukukunu esas alan ilkesi ile hareket edip, gerilimin azalmasını, ötekileştirmenin olmadığı, huzur, adalet ve refah isteyenlerin umudu haline gelmiştir. Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin önderliğinde her geçen gün “İyilik Hareketi” büyüyerek Türkiye’nin %100’ünü kucaklayana kadar devam edecektir” dedi.

Başkan Çaptık; Aynı gün İYİ’lerin Evi İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığı açılışının da yapılacağını belirtip, “Her geçen gün büyüyen partimizde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlanmasının ardından ilk kongremizi yapacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. 4 Mart 2018 Pazar günü saat 13.00’da  Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yapılacak olan 1. Olağan İlçe Kongresine tüm Mudanya halkını davet ediyorum” dedi.

ÖMER BİLİK    

1.3.2018

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK