Başkan Türkyılmaz üretici pazarlarını ziyaret etti

0
12
Haber içi reklam - Kahvaltı Sarayı

Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ Mudanya Meyve Üreticileri Birliği pazarlarını ziyaret ederek üreticilerle ve halkla sohbet etti.
Türkiye Üretici Merkez Birliği Başkan yardımcısı ve Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Başkanı Fazlı AYDOĞAN’ın eşlik ettiği pazar ziyaretine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Ergül BATMAN’da katıldı.
Özellikle pazarlardan alışveriş yapan Mudanyalılar ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Belediye Başkanı TÜRKYILMAZ Mudanyalıların pazarlardan memnuniyetini dile getirmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek Mudanyalı çiftçiye, üreticiye destek ve hizmetlerinin devam edeceğini vurguladı.
Birlik Başkanı AYDOĞAN tezgahlarının başında duran üreticileri tek tek Belediye Başkanı TÜRKYILMAZ’a tanıştırarak “Amacımız her geçen gün pazarlarımızda doğal, sağlıklı ürünlerin sayısını ve kapsamını arttırmak. Uygun fiyatlı, taze güvenilir muhatabı olan derli toplu bir pazar ortamını daha da geliştirmek. Bu bağlamda tüm üretici üyelerim adına Belediye Başkanımız Sayın Hayri TÜRKYILMAZ’a ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sayın Ergül Batman’a verdikleri destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Tarım ve sağlıklı ürünler ancak pazar mevcut olduğunda yetiştirilir. Bu konu artık siyaset üstü bir memleket meselesi haline gelmiştir. Sizler destek verdikçe çalışma azmimiz ve gayretimiz artarak devam edecektir. ” dedi.

Haber iç - alt - Kahvaltı Sarayı
PAYLAŞ

YORUM YOK