"BAKARIZ DEĞİL YAPARIZ ANLAYIŞI İLE ÇALIŞACAĞIZ"

21.02.2024 - Çarşamba 09:50

"BAKARIZ DEĞİL YAPARIZ ANLAYIŞI İLE ÇALIŞACAĞIZ" 

Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer,Güzelyalı Siteler Mahallesi sakinleriyle buluşurken, pazar ziyaretinderenkli görüntülere sahne oldu.

Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında Güzelyalı Siteler Mahallesi sakinleriyle bir araya gelirken, pazar ziyaretinde de vatandaşlarla buluştu. Mudanya halkının sorunlarını dinlemeyi sürdüren ve çözüm önerileri hakkında bilgiler veren Gökhan Dinçer, herkesin derdini dinleyerek çözümler bulacaklarını ve Mudanya’yı hak ettiği değere kavuşturacaklarını ifade etti.

Siteler Mahallesi sakinlerine ilçenin daha konforlu bir hale gelmesi için çalışacaklarının sözünü veren AK Parti Mudanya Belediye Başkanı Gökhan Dinçer, vatandaşların sorunlarını da dinledi. Mudanya’daki tüm vatandaşların sorunlarını dinleyeceklerini ve hep birlikte çözüm arayacaklarının altını çizen Dinçer, “Verdiğimiz sözün arkasında durmaya geliyoruz. Gayemiz Mudanya için güzel şeyler yapmak.  Bakarız değil yaparız anlayışı ile çalışacağız" diye konuştu.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
bosalan1
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri