MUDANYA’DA YAŞAMAK AYRICALIK OLACAK

23.02.2024 - Cuma 17:59

MUDANYA’DA YAŞAMAK AYRICALIK OLACAK 

AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, “Elele vererek hep birlikte üreteceğimiz projelerle ilçemiz daha da yaşanabilir yer olacak” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, seçim çalışmaları apsamında vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Sık sık ilçedeki esnafa ziyaretler gerçekleştiren, pazarlarda vatandaşların sorunlarını dinleyen Gökhan Dinçer, mahallelerde bulunan kahvehanelerde ilçe halkıyla biraraya geliyor. Son olarak Mürsel ve Ülkü Mahalleleri’nde vatandaşların yoğun sevgi gösterileriyle karşılaşan AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, ilçe halkıyla birlikte Mudanya’yı daha güzel bir çehreye büründürmek istediklerini ifade etti.

İlçedeki sorunlarla ilgili kendilerinin tespitler yapacağını ancak çözüm yollarını vatandaşlarla birlikte yapılacak istişareler sonucunda bulacaklarının altını çizen Dinçer, “İlçede yaşayan tüm vatandaşımız için projeler üreteceğiz. Hep beraber yapacağız. Birlikte yaparsak başarabiliriz. Devletin imkanlarını Mudanya’ya seferber edebilmek adına uğraşacağız. Mudanya’da yaşamak ayrıcalık olacak” şeklinde konuştu.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
bosalan1
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri