DİNÇER'DEN MUDANYA'YA SPOR YATIRIMI SÖZÜ

28.02.2024 - Çarşamba 16:59

DİNÇER'DEN MUDANYA'YA SPOR YATIRIMI SÖZÜ 

Güzelyalı'da Mudanya espor Kulübü sporcularıyla biraraya gelen AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, ilçeye içinde espor merkezinin de bulunduğu bir tesis sözü verirken, "Yenileyeceğimiz Mudanya Stadı, Tirilye Sahası ve birçok tesisle ilçemiz spor yatırımlarına doyacak" dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, seçim çalışmalarını sürdürürken, gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Mudanya'nın her bölgesine ulaşarak vatandaşlarla buluşan Gökhan Dinçer, dün ilk olarak Güzelyalı'da Mudanya espor Kulübü sporcularıyla biraraya geldi. Kulübün genç sporcularıyla sohbet eden Dinçer, Mudanya'ya espor merkezinin de içinde bulunduğu bir tesis sözü verdi. "Tek başıma yapabileceğim şeyler sınırlı. Hep birlikte mücadele edersek başarılı oluruz" diyen AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, "Sizlerle birlikte olmak, vizyon sahibi gençlerle olmak beni mutlu ediyor. Her zaman yanınızdayım. Ana gündemimiz memlekete sahip çıkmak" ifadelerini kullandı.

Stat Müjdesi

"Gençlerimizi de düşüneceğiz, çocuklarımızı da, evdeki kadınlarımızı da" diyen Dinçer, "Gerçekleştireceğimiz sportif, kültürel yatırımlarımıza Mudanya'yı hak ettiği değere kavuşacağız. Gençlik merkezimizin yanısıra yıllardır atıl durumda bulunan Mudanya Stadı'mızı yenileyeceğiz. Tirilye'ye futbol sahası yapacağız. Bunların dışında Mudanya'mıza gerçekleştireceğimiz spor yatırımlarıyla ilçemiz gençleri çok daha konforlu spor yapma imkanı bulacak" dedi.

Kaynakları Doğru Kullanacağız

Dinçer, ayrıca, STK temsileriyle de biraraya gelerek sorun ve çözüm yolları hakkında fikir alışverişinde bulunurken, sonrasında Çekrice ve  Orhaniye'de vatandaşlarla buluştu. Köy ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını dinleyen AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, "Mudanya'nın kaynaklarını doğru kullanmak çok önemli. Gerçekleştireceğimiz yatırımlarla herkes Mudanya'ya girdiğini hissedecek. Biz bu memlekete en iyi hizmeti yapabileceğimizi düşündüğümüz için yola çıktık" diye konuştu.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
bosalan1
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri