MEHMET ER'DEN VEDA MESAJI

03.03.2024 - Pazar 16:55

MEHMET ER'DEN VEDA MESAJI 

memleket Partisi Mudanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet Er yaptığı basın açıklamasıyla Mudanyalıya veda etti.5 yıldır Mudanyalının hakkını korumaya çalışan ER, 5 yıllık sürecin sona ermesiyle Belediye Meclis üyeliğine veda etmiş olacak.

Mudanya Memleket Partisi İlçe Başkanı, Mudanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet Er, açıklamasında, " Mart 2019’dan bu yana sürdürdüğüm Mudanya Belediye Meclis Üyeliği görevim artık sona eriyor. Çok değerli Mudanyalı hemşerilerimin bana 5 yıl önce verdikleri bu görevi, sadece Mudanya'mızın ve Mudanyalıların çıkarlarını gözeterek iyi bir şekilde yaptığıma inanıyorum.

Geçen 5 yıl içerisinde çok şeyler yaşadık. 31 Mart 2024 günü kurtulacağımız bu belediye yönetiminin yaptıklarını, gerek sosyal medyadan, gerekse siz değerli basın mensuplarımız aracılığıyla defalarca kez hemşerilerime duyurdum. Bir çok konu böylece Mudanya gündemine taşınmış oldu. Sizlerin de sayesinde yapılan bir çok yanlıştan da geri dönülmesi sağlandı.

 

Önümüzdeki yeni dönemde de Mudanya'mızın ve hemşerilerimin haklarını savunmak için Belediye Meclis Üyeliği görevine tekrar adayım. “Mudanya bizim memleketimiz. Başka memleket yok, memleket gibisi de yok” diyerek tüm hemşerilerimi, 31 Mart günü oylarını mutlaka kullanmaya davet ediyorum. Memleket Partisi Mudanya Belediye Başkan Adayımız Sayın Heybet Arslan’a da ve diğer tüm adaylara başarılar diliyorum. Şimdiden Mudanya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Teşekkür ederim, kalın sağlıcakla.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
Gökhan Dinçer
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri