MUDANYA'DA UYUŞTURUCU VE SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

08.03.2024 - Cuma 10:21

MUDANYA'DA UYUŞTURUCU VE SİLAH ELE GEÇİRİLDİ 

Mudanya Emniyetine bağlı Narkotik suçlularla mücadele büro amirliği ekipleri ısrarlı takipleri sonucu uyuşturucu madde ticareti yapan şahısları silahlarıyla birlikte ele geçirdiler.

Mudanya Narkotik suçlarla mücadele büro amirliği ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslar ile silah suçlarından aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar neticesinde 3 şahıs yakalandı.

Şahıslardan F.Ç isimli şahıstan bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilirken, ayrıca şahsın 8 ayrı suçtan atandığı tespit edilmiş olup, yine şahıslardan 0.0 isimli şahıstan bir adet tabanca ele geçirilmiş, yine şahsın 6 ayrı suçtan arandığı tespit edildi. A.0 isimli şahıstan bir adet tabanca ve 11 adet tabanca fişeği ele geçirilmiş olup F.Ç ve Ö.0 isimli şahıslar gözaltına alınarak aranma kaydına istinaden mevcutlu olarak mahkemeye çıkarıldı.

Mudanya narkotik büro olarak vatandaşın huzur ve güvenliğini tehlikeye sokacak uyuşturucu konuları başta olmak üzere her türlü suçlarla mücadelesini sürdürerek, aranan şahıslar silah ve diğer suçlara yönelik her türlü önlemi alacakları konusunda açıklamalarda bulundular.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
Gökhan Dinçer
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri