MUDANYA NEO TİYATRO, BURSA'DA ÇOCUKLARLA BULUŞTU

25.03.2024 - Pazartesi 10:19

MUDANYA NEO TİYATRO, BURSA'DA ÇOCUKLARLA BULUŞTU 

Bursa'nın Mudanya ilçesinde faaliyet gösteren Neo Tiyatro, Türkiye genelinde çocuklara yönelik sahnelediği "Kutu" adlı tiyatro oyununu, Bursa Aile ve Sosyal Politikalar Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Sırameșeler Çocuk Evleri Sitesi'nde bulunan çocuklarla buluşturdu. Bu özel etkinlik, HND Yatırım Danışmanlık'ın katkılarıyla gerçekleşti.

Etkinliğe, Çocuk Evleri Sitesi sakinleri, yetkilileri ve çalışanları büyük ilgi gösterirken, Neo Tiyatro'nun proje tasarım ve yönetmenliğini Mehmet Tamer Uyar üstlenirken. Oyuncu kadrosunda ise Elif Özlem Uyar ve Emrecan Karabektaș yer aldı.

"Kutu" adlı tiyatro oyunu, çocukları eğlendirirken aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerini sağladı. Oyunun sonunda sahneye çıkan HND Yatırım Danışmanlık Müdürü Rana Işıklar, Yönetmen Mehmet Tamer Uyar'a teşekkür ederek çiçek takdim etti. Bu anlamlı buluşma, çocukların tiyatro sanatıyla tanışmalarına ve keyifli bir gün geçirmelerine olanak sağladı. Neo Tiyatro'nun çocuklara yönelik gerçekleştirdiği bu etkinlik, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin çocukların hayatında önemli bir yere sahip olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
Gökhan Dinçer
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri