MUDANYA'DA KAÇAKÇILARA MOTORİZE BASKIN

16.04.2024 - Salı 09:37

MUDANYA'DA KAÇAKÇILARA MOTORİZE BASKIN

Güzelyalı Yalı Mahallesi Atatürk Caddesinde ruhsatsız olduğu tespit edilen işyerine yapılan baskında yüzlerce paket sigara ve sigara yapımında kullanılan tütün mamulleri ele geçirildi.

Mudanya Emniyeti Asayiş Büro personeli ve Motosikletli Polis Timlerince Güzelyalı Atatürk Caddesinde, faaliyet gösteren 1999 doğumlu G.A isimli şahısa ait Tütün Evi isimli işyerinde yapılan kontroller esnasında işyerine ait herhangi bir işyeri açma ruhsatı ve Tapdk belgesinin olmadığı tespit edilmesi üzerine konu ile ilgili alınan arama kararına istinaden işyerinde yapılan aramada; Piyasa değeri 600 Bin Lira olan 9 kilo 250 gr paketlenmiş tütün, 24.800 adet doldurulmuş Makaron, 27.600 adet boş Makaron, 250 adet çeşitli ebat ve aromalarda 15 kg  nargile tütünü, 21 adet çeşitli aromalarda sigara likiti, 260 adet puro, 45 adet plastik sigara doldurma aparatı ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemelere el konularak, konuyla ilgili zabıta ekiplerine de bilgi verilerek işyeri mühürlenmesi sağlandı. Şüpheli şahıs G.A. isimli şahıs hakkında adli işlemlere başlandı. Mudanya Emniyeti konuyla ilgili detaylı soruşturmasını sürdürüyor.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
Gökhan Dinçer
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri