SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARACAĞIZ

02.03.2024 - Cumartesi 10:54

SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARACAĞIZ 

AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, "Doğru taleplere doğru zamanda çözüm ürettiğimiz bir anlayışla belediyeyi yöneteceğiz" dedi

Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Gittiği her bölgede coşkuyla karşılanan Dinçer, Mudanya'yı karış karış dolaşıyor. İlçedeki tüm vatandaşların sorunlarını dinlemeye çalışan AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, esnaf ziyaretlerinin yanı sıra köylerde de vatandaşlarla bir araya geliyor. Son olarak Mirzaoba ve Kaymakoba'da vatandaşlarla biraraya gelen Gökhan Dinçer, projeleri hakkında bilgiler verirken vatandaşların da sorunlarını dinledi.

Herkesi Düşüneceğiz

"Biz sosyal belediyeciliği en üst seviyeye çıkarttığımız, doğru taleplere doğru zamanda çözüm ürettiğimiz bir anlayışla belediyeyi yöneteceğiz" diyen AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, "Kahvelerimizi güzel hale getireceğiz ama kadınlarımıza da genç kardeşlerimize de çocuklarımıza da güzel yerler yapacağız. Halı saha yapacağız ama genç kızlarımız için de yer yapacağız. Gençlerimize sadece halı saha değil, küçük gençlik merkezi formatında yerler inşa edeceğiz. Tabii ki kadınlarımızla ilgili olarak halk eğitimlerle işbirliği içerisinde dikiş nakış kurslarıya alakalı bir format geliştirip sadece evde yemek yapmalarını beklemeyeceğiz. Onların da zamanlarını keyifle geçirebilmeleri ve mutlu olmaları için çalışacağız. Bizim yönettiğimiz belediyede hiçbir çocuğumuz montsuz ayakkabısız kalmayacak. Zorunlu ihtiyaçların hepsini gidereceğiz" şeklinde konuştu.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
bosalan1
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri