MUHTARLARDAN TURHAN TAYAN'A VEFA ZİYARETİ

05.07.2024 - Cuma 20:17

MUHTARLARDAN TURHAN TAYAN'A VEFA ZİYARETİ

Lozan Mübadilleri Vakfı kurucusu, 19, 20 ve 21. Dönemde Bursa Milletvekili, 51, 52 ve 53. Hükümette Milli Eğitim, 54. Hükümette Milli Savunma Bakanı olarak görev alan Turhan Tayan'a Nilüferin Muhtarlarından vefa ziyareti.

31 Mart yerel seçimler sonrası göreve gelen, görevine devam eden Muhtarlar, Bursalıların gönlünde taht kuran Turhan Tayan'ı evinde ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadılar. Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Bayraktar ve Nilüfer Mahalle Muhtarları Turhan Tayan’ı evinde ziyaret ederek kendilerini sağlıklı görmekten mutluluklarını dile getirdiler. Muhtarlar siyasi arenada her zaman güncelliğini koruyan Tayan'ın başı sıkışanın kendisinden rehberlik etmeleri için kapısına geldiklerinde kendilerine daima yol gösterici olduğu konusunda hemfikir olduklarını söylediler.

Nilüferli Muhtarlarla beraber Nilüferin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunan Muhtarlar, sorunların çözümü hakkında kendisinde fikir aldılar. Turhan Tayan, Bakanlık yaptığı dönemde Nilüfer’e yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi. Yeni seçilen Muhtarlar Derneği yönetimi ve Muhtarlara başarı ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, kendisinin evinin kapılarını açarak konuk eden Turhan Tayan'a teşekkür ederek kendisiyle hatır fotoğrafı çektirdiler.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
bosalan1
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri