BAŞKAN BOZBEY, “KÖRFEZ SEFERLERİNE BAŞLIYORUZ”

10.07.2024 - Çarşamba 17:13

BAŞKAN BOZBEY, “KÖRFEZ SEFERLERİNE BAŞLIYORUZ”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursalıları ilgilendiren her konunun ve projenin takipçisi olacaklarını belirterek, “2 makam aracını satarak 5 adet yeni mikrobüs tipi aracı filoya kazandırdık. Haftaya 10 yeni otobüsü de Bursalı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Mudanya-Tirilye ve Mudanya-Gemlik-Kumla arasında körfez seferlerine başlıyoruz. Öğrencilerin yoğun olduğu alanlarda kent lokantası açmaya dönük çalışmalarımız da başladı” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, gündeme dair önemli açıklamalarda bulunduğu ‘Genel Değerlendirme Toplantısı’nın üçüncüsünü, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Ergül Halisçelik, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları, belediye iştiraklerinin yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıya, basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.
“Körfez Seferleri 13 Temmuz’da Başlıyor”
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kentte gece seferlerinin başladığını, şehir içi otobüslerin, Cumartesi hariç her gün Emek, Kestel ve Üniversite istasyonlarından gece 00.15’ten itibaren 30 dakika aralıklarla saat 02.00’a kadar hizmet verdiğini hatırlattı. BURSARAY’ın ise cumartesiyi pazara bağlayan her gece, 30 dakika aralıklarla sabaha kadar kesintisiz ulaşım sağladığını belirten Başkan Bozbey, “Seçim vaatlerimizden birini daha gerçekleştirmenin mutluluğunu da yaşıyoruz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Gemlik Körfezi’nde Mudanya-Tirilye ve Mudanya-Gemlik-Kumla arasında körfez seferlerine başlıyoruz. Bu mavi tur gibi bir şey değil. Bildiğimiz şehir hatları sistemi olacak. İlk seferimizi 13 Temmuz’da törenle yapacağız” dedi.

YORUM YAZ
MUDANYA HAVA DURUMU
bosalan1
BURSA HABERLERİ
Mudanya nöbetçi eczaneleri